Wędka Cormoran Speciland Picker 2,70m 5-30g

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

175,00 zł

175,00 zł za szt.

szczegóły

Nowy

Chwilowy brak produktu w magazynie!

Jeśli planujecie zakup nowego feedera, pickera lub wędki karpiowej, powinniście przyjrzeć się bliżej serii Speciland o
wyśmienitej relacji ceny do jakości. Lekkie, mocne blanki z włókna węglowego SM24 pokazują, co osiągnąć można
dzięki nowoczesnej technologii połączonej z wiedzą i kreatywnością doświadczonych designerów. Wyposażone w
przelotki SiC i wysokiej jakości korkową rękojeść. Niezależnie od tego, ile uwagi poświęci się widocznym gołym okiem detalom, najważniejszym elementem wędki był, jest i zawsze będzie blank. Wędki Speciland nie tylko wyglądają wspaniale dzięki ręcznemu wykończeniu, cechują się również wzorową pracą i wytrzymałością.

Speciland Picker to mniejszy krewniak feederów Speciland. Wędzisko o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Znakomicie nadaje się do połowu z lekkimi, niedociążonymi koszykami zanętowymi zarówno w wodach stojących, jak i wolno płynących. Nie sprawia jej kłopotu również połów z zatopioną szczytówką. Wyposażone w 3 wymienne drgające szczytówki (1x włókno węglowe, 2x włókno szklane) i smukłą korkową rękojeść.


Podstawowe parametry:

  • długość: 2,70 m
  • ciężar rzutu: 5-30 g
  • waga: 195 g
  • przelotki: 11
  • elementy: 2 + 3
  • długość transportowa: 138 cm
  • pokrowiec materiałowy

Cormoran jako jeden z największych konstruktorów i producentów sprzętu wędkarskiego cieszy się coraz większą popularnością i rozpoznawalnością. Przy czym marka Cormoran nie odwraca się od swojego rodzimego niemieckiego rynku. Międzynarodowe struktury dystrybucji w dużej mierze są kierowane i zatowarowywane bezpośrednio z niemieckiej centrali. Dzięki międzynarodowej obecności w Europie klienci oraz partnerzy handlowi czerpią korzyści z wyjątkowo obszernego programu produktów.

Produkty tej samej kategorii