Wędka Cormoran Black Master Ultra Light Spin 2,05m 3-14g

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

115,00 zł

115,00 zł za szt.

szczegóły

Nowy

2 Przedmioty

Wysyłka w 24h.

Ostatnie egzemplarze!

271014200

Długość (cm)201 - 220
Ciężar wyrzutowy (g)3 - 14
Waga (g)120 - 140
Rękojeśćkorek
Długość transportowa (cm)do 110

Black Master stworzone są do nowoczesnego połowu sztucznymi przynętami niemal wszystkimi metodami zarówno żyłkami mono, jak i plecionkami. Cechują się niską wagą, szybką akcją i doskonałym wyważeniem. Bazą dla tych
wyjątkowych parametrów jest nasz kompozytowy materiał węglowy High Strength SM20 zapewniający blankom świetną dynamikę i wytrzymałość. Dzięki niemu udało nam się po raz kolejny obniżyć wagę blanków, poprawić ich szybkość oraz zrównoważyć akcję.

Stworzony specjalnie do finezyjnego połowu najmniejszymi wabikami. Niezwykle czuła szczytówka doskonale sygnalizuje brania oraz umożliwia błyskawiczną reakcję.


Podstawowe parametry:

  • długość: 2,05 m
  • ciężar rzutu: 3-14 g
  • waga: 135 g
  • przelotki: 7
  • elementy: 2
  • długość transportowa: 107 cm

Cormoran jako jeden z największych konstruktorów i producentów sprzętu wędkarskiego cieszy się coraz większą popularnością i rozpoznawalnością. Przy czym marka Cormoran nie odwraca się od swojego rodzimego niemieckiego rynku. Międzynarodowe struktury dystrybucji w dużej mierze są kierowane i zatowarowywane bezpośrednio z niemieckiej centrali. Dzięki międzynarodowej obecności w Europie klienci oraz partnerzy handlowi czerpią korzyści z wyjątkowo obszernego programu produktów.

Produkty tej samej kategorii