Kołowrotki 

Jest 1388 produktów.
  Szpula zapasowa
  Licznik głębokości
  na stronę
  Pokazuje 1 - 24 z 1388 elementów

  Kołowrotek, zaraz po wędce, jest najważniejszym elementem wyposażenia każdego wędkarza. Zarówno profesjonalista, jak i amator zdaje sobie sprawę, że dobrze dobrany kołowrotek w dużej mierze decyduje o sukcesie połowu. Musi się charakteryzować funkcjonalnością, maksymalną łatwością użytkowania oraz wytrzymałym mechanizmem.

  Kołowrotki różnią się rozmiarem, ciężarem, materiałem, z którego są zrobione, przełożeniem oraz ilością łożysk. Te czynniki wpływają na jakość sprzętu oraz jego cenę. Kołowrotek należy dobierać do stosowanej przez siebie metody połowu.

  Nasz sklep wędkarski posiada bogatą ofertę kołowrotków renomowanych firm takich jak m.in. Shimano, Okuma, Konger czy Daiwa. Posiadamy w sprzedaży kołowrotki uniwersalne, kołowrotki morskie, kołowrotki karpiowe z wolnym biegiem lub big pit, kołowrotki muchowe oraz multiplikatory, czyli kołowrotki o ruchomej szpuli.

  Jeśli wciąż nie wybrałeś idealnego modelu dla siebie, nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym sklepem już dziś! Nasi specjaliści doradzą i pomogą w doborze idealnego kołowrotka dla Ciebie.