Pudełka, organizery 

Jest 344 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 344 elementów

Pudełka wędkarskie na przynęty spinningowe

Ilość przynęt wędkarskich w naszej kolekcji rośnie z sezonu na sezon. Oczywiście część woblerów czy blach się urywa jednak praktycznie mamy ich zawsze coraz więcej. Rodzi się zatem potrzeba magazynowania ich, organizowania w powiązane grupy i łatwej lokalizacji każdej sztuki. Nie ma lepszej opcji niż zakup odpowiedniego organizera. Pudełka wędkarskie charakteryzują się dużą ilością przegród, solidnymi zawiasami i wytrzymałym tworzywem. Pudełka dobrze dobrane do rozmiarów torby i wielkości kolekcji przynęt będą służyć przez wiele lat podczas wypraw na szczupaki, okonie i sandacze.

Piórniki i pudełka na przypony

Łatwy dostęp do przyponów, które nie są splątane to podstawa skutecznego wędkowania. Pudełka wędkarskie na przypony przydatne szczególnie na trudnych łowiskach, gdzie łatwo o zaczep. Dzięki piórnikom w łatwy sposób zorganizujesz swoje przypony. Nie ma bowiem nic gorszego niż zerwany przypon podczas dobrych brań, w momencie gdy nie mamy przygotowanych zapasowych zestawów. Pudełka na przypony charakteryzują najczęściej piankowym wyłożeniem, z powodzeniem napniesz wszystkie przygotowane przypony na szpilkach utrzymując je w idealnym kształcie zawsze pod ręką.

Skrzynki wędkarskie z siedziskiem

Mrozoodporne skrzynki wędkarskie przeznaczone w szczególności do łowienia podlodowego mają wyścielone pianką siedzisko. Dzięki temu możemy w jednym pakunku mieć przynęty, akcesoria i krzesełko. Łatwo dostępne pudełka wędkarskie z akcesoriami to znaczne ułatwienie podczas połowów szczególnie zimą. Skrzynki wędkarskie z siedziskiem to idealne rozwiązanie na zimowe łowienie spod lodu.

Łatwy dostęp do przynęt i innych akcesoriów stanowi czasem o sukcesie w połowach, szczególnie jeśli chodzi o zawody wędkarskie. Szybka lokalizacja skutecznego woblera czy łatwa zmiana przyponu to jedna z najważniejszych cech charakteryzujących pudełka wędkarskie. Ponad to są one bardzo pojemne i solidnie wykonane. Produkty przez nas oferowane sprawdzą się doskonale w przechowywaniu i utrzymaniu w porządku akcesoriów wędkarskich. Stosując nasze rozwiązania unikną Państwo bałaganu i zaoszczędzą sporo czasu przy poszukiwaniach odpowiedniego spławika lub przyponu.