Przypon uniwersalny Saenger Shizen whitefish 0,10mm nr18 (10 szt.)

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

6,99 zł

6,99 zł za szt.

szczegóły

Nowy

18 Przedmioty

Wysyłka w 24h.

8911018

Kompletna oferta gotowych haczyków. Modele różnią się od siebie m.in. kształtem, wytrzymałością zastosowanej żyłki,długością przyponu. Każdy z nich dopasowany jest do konkretnej metody (względnie gatunków ryb). W zastosowanym stopie stali znajduje się bardzo duża zawartość włókna węglowego. Haczyki są wyjątkowo wytrzymałe, ale mimo to lekkie; nie wyginają się ani nie pękają pod wpływem obciążenia.Groty zostały zaostrzone w zależności od rodzaju w sposób zapewniający trwałość i ostrość. Produkcja haczyków Shizen odbywa się pod surowym japońskim nadzorem, co gwarantuje wysoką jakość.


Podstawowe parametry:

  • rozmiar haka: nr 18
  • grubość żyłki: 0,10 mm
  • długość przyponu: 60 cm
  • zawartość: 10 szt.

Saenger to marka, która obecna jest na rynkach europejskich od blisko 60 lat. Niemiecka spółka Saenger Rollenlager GmbH & Co. K.G. działalność rozpoczynała od produkcji wysokiej jakości specjalistycznych łożysk tocznych stając się szybko liderem tej branży, liczącym się nie tylko na rynku europejskim.

Budując przez wiele lat swój wizerunek w oparciu o najwyższą jakość oferowanych produktów połączona z rozsądnymi cenami oraz rzetelność obsługi Klienta, firma Saenger w chwili obecnej jest już jednym z europejskich liderów branży wędkarskiej.

Produkty tej samej kategorii