Wędka Konger Carbomaxx Tele Picker 2,40m 40g

Najbliższa wysyłka już za

37,00 zł

37,00 zł za szt.

szczegóły

Nowy

17 Przedmioty

Wysyłka w 24h.

121011240

Zanim wybierzemy się nad wodę, zastanawiamy się, jakie zabrać ze sobą wędki. Najlepiej wszystkie - ale jak zmieścić je w samochodzie albo przewieźć w pociągu czy autobusie? Rozwiązaniem jest ten kij - super uniwersalny, lekki i mocny, który złożony mierzy zaledwie 57 cm.

Szeroka rodzina wędek przeznaczona dla pasjonatów połowów wszystkimi metodami. Zawierają się w niej wędki bolońskie, feedery, spinningi, baty, karpiówki. Krótko mówiąc, każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Odporne na ciężkie warunki i przykre traktowanie blanki. Posiadają wystarczająco duży zapas mocy, aby wygrać walkę z wiekszością okazów zamieszkujących nasze wody.


Podstawowe parametry:

  • długość: 2,40 m
  • ciężar wyrzutowy: 40 g
  • masa: 175 g
  • długość transportowa: 52 cm
  • liczba elementów: 5 + 2 szczytówki

Sprzęt wędkarski produkowany przez firmę Konger powstaje w ścisłej współpracy z uznanymi mistrzami wędkarstwa, klientami, respondentami i testerami, dzięki czemu jakość proponowanego sprzętu stoi zawsze na najwyższym poziomie. Corocznie rozszerzana oferta uwzględnia warunki i metody połowu tak, aby łowiło się wygodniej, przyjemniej i bezpieczniej, czego życzymy wszystkim wędkarzom.

Produkty tej samej kategorii