Wózek transportowy Shimano Tribal Trench Barrow

Najbliższa wysyłka już za

899,00 zł

899,00 zł za szt.

szczegóły

Nowy

2 Przedmioty

Wysyłka w 24h.

Ostatnie egzemplarze!

SHTTGB01

W wózku zastosowano system Organized Compact Design. Wykorzystuje on paski Aero Quiver System do podłączenie pokrowców na wędziska, namiotów, podbieraków i innych akcesoriów po bokach wózka. Dzięki klipsom typu D zamontowanym z przodu i z tyłu daje możliwość podpięcia mniejszych toreb i akcesoriów. Dzięki specjalnie przygotowanej przestrzeni, wszystkie torby, pokrowce i inne elementy zestawu będą pasowały do siebie w różnych konfiguracjach, nie marnując miejsca wewnątrz wózka.

Najbardziej czułym elementem każdego wózka transportowego są koła. W wózku Shimano Tribal Trench balans masy został rozłożony w ten sposób, by nie obciążał w całości kół ale też nie sprawiał użytkownikowi trudności w podniesieniu i pchaniu. Każdy element został zaprojektowany w myśl dwóch zasad: jak największej wygody użytkowania i jak najwyższej żywotności elementów.


Podstawowe parametry:

  • wymiary: 170 x 96 x 85 cm
  • system Organized Compact Design mieści 3 duże torby Carryall (lub kilka mniejszych), 10 toreb bocznych (w tym pokrowce na wędki), 4 torby z przodu, 1 łóżko; posiada dodatkową przestrzeń na namiot i maty
  • system Anti - Gravity - idealne rozłożenie masy i perfekcyjnie opracowany środek ciężkości dla jeszcze łatwiejszego transportu
  • koła wyposażone w wysokiej klasy łożyska
  • specjalna przestrzeń z przodu na łóżka i krzesła karpiowe
  • wysoka stabilność w każdej sytuacji
  • wózek nie zawiera wyposażenia widocznego na zdjęciach!

Shimano dąży do doskonałości, którą oferuje nie tylko profesjonalistom, ale także niedzielnym i początkującym wędkarzom. Podstawą udanego połowu jest odpowiednio dobrany kołowrotek oraz wędzisko. Systemy, które zrewolucjonizowały wędkarstwo, doskonała i precyzyjna technologia wykonania, niezniszczalne materiały i tworzywa to wszystko znajdziesz w bogatej gamie sprzętu Shimano pozwalającego na wędkowanie we wszystkich stylach i na każdym łowisku.

Produkty tej samej kategorii